Thursday, January 27News That Matters

भर्खरै बिहे भएको २ हप्तामै इन्द्रेणीका छत्र र काजलको चल्यो चर्काचर्की, भिडियो सहित

1611 Shares

लामो समयदेखी इन्द्रेणीका दुइ होनाहार कलाकार छत्र शाही र काजल जोसीको बिहेको चर्चाहरु पहिले देखिनै निकै चल्दै आइरहेको थियो तर बिहे हुन्छनै भनेर नत दुबैले भनेका थिए नत हामी कसैलाई आधिकारीक रुपमा थाहा नै थियो ।

त्यसै टाइटल र केहि व्यक्तिहरुको कुरालाई लिएर, मात्र अनुमानितका आधारमा काजल जोशी र छात्र शाहीको बिहे भनेर अनेक कुराहरु आउदै गरेका देखेका थियौ र सबैले रुचायका दोहोरीका जोडी भएर पनि होला धेरै दर्शक श्रोताहरुले,

दुबैलाई बिहे गर्दा राम्रो हुन्छ भन्ने पनि दर्शकले दिएको माया भनेर पनि सबैले बुझ्दै आइरहेका थिए तर अहिले भने सबैको मन मु’टुमा बस्न सफल जोडी छत्र शाही र काजल जोशी वै”वाहिक बन्धनमा बाधिएका छन् । दोहोरी खेल्न अब्बल यी जोडीको दोहोरीलाई लाखौं द”र्शक स्रोताले रुचाएका छन् ।

ईन्द्रेणीमा लाईभ दोहोरी गाएर चर्चा कमाएका छत्र शाही र काजल जोशी लामो समयदेखि प्रेम स’म्बन्धमा रहँदै आएका थिए भने केहिसमय अगाडि इन्द्रेणी कार्यक्रमको स्टुडियोबाटै बिबाहको घोषणा समेत गरेका थिए । एतिबेला यी जोडीले गाउँमा पुगेर बिबाह समेत गरेका हुन् ।

सबैको प्यारो इन्द्रेणीका कलाकार छत्र शाही र काजल जोशी बीच एतिबेला बैबाहिक जीवन सुरु भएको छ । काजल जोशी र छत्र शाही बीच बिबाह भएको भिडियो बाहिरिएको थियो । छत्र शाही जन्मेको गाउँमै पुगेर दुइ बीच बैबाहिक जीवन सुरु भएको हो भने घर भित्र्याउने क्रममा खिचिएको उक्त भिडियो अहिले सबैतिर भाइरल भैरहेको देख्न सकिन्छ ।

झन्डै ३ बर्ष देखिको प्रेमलाई , बैबाहिक जीवनमा परिबर्तन गरेका छन् । उता छत्र शाहीको बिबाहमा इन्द्रेणी टिम पनि पुगेको थियो भने भिडियोमा कृष्ण कंडेल भने देखिएका थिएनन्, इन्द्रेणीमा सबै भन्दा धेरै मन पराइएका कलाकार हुन् छत्र शाही ।

सबैले छत्र शाहीको बिहे काजल संगै हुनु पर्छ भन्दै भिडियोहरुमा कमेन्ट गर्दै आएका थिए सोहि दर्शकको मायाले पनि हुन सक्छ यी जोडीको अन्तत बिहे भएरै छाडेको छ । उनीहरुलाई शुभकामना दिन गाउँका गाउँपालिका प्रमुख देखि वडा अध्यक्ष सम्म पुगेका थिए भने छत्र शाही सुदूरपश्चिममा जन्मिएका एक सफल गायक हुन् ।

इन्द्रेणीले एक समयमा छत्र शाहीको दोहोरीहरु धेरै राख्ने गरेको थियो त्यो समयमा धेरैजसो दोहोरीमा काजल देखिने गर्दथिन । सामान्य र एक सरल स्वभाब रहेका छत्र शाही लामो समय देखि यही क्षेत्रमा संघर्ष गरेर यो ठाउँ सम्म पुगेका गायक हुन् ।

भविष्यको कृष्ण कंडेल समेत भनेर उनलाई धेरैले शुभकामना दिने गर्दछन । कृष्ण कंडेलले झन्डै १ दशक लामो समय देखि चलाउदै आएको इन्द्रेणीमा छत्र शाही पनि बिभिन्न सामाजिक कार्यक्रमहरु चलाउने गर्दछन । दुखि पि’डितको घर घरमा पुग्ने छत्र शाही माथि दर्शकको धेरै विश्वास समेत रहेको छ, उनि सबैको विश्वास जित्ने एक गायक हुन् भने अरुलाई पनि सहजै दोहोरी गाउन सिकाउने कलाकारमा पनि पर्दछन ।

भिडियो

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0

Leave a Reply

Your email address will not be published.