Thursday, January 27News That Matters

आफ्नै श्रीमती र छोरिलाइ टोकि टोकि मा`र्दा सासु भन्छिन ज्वाइ त भुसिया कु’कुर रहेछ(हेर्नुस भिडियो)

1165 Shares

इलामको देउमाइ नगरपालिकामा यो घ’ट’ना ‘घ’टे’को हो।आफ्नै श्रीमती र छोरिलाइ श्रीमान तथा बुवाले कुनै माया प्रेम तथा आ’स्था या सिमा नै नराखि ज्या’दै नै ड’र’ला’ग्दो ढ’ङ्गबाट ह`त्या भएको या गरिएको छ।यस्तो अव’स्था देख्दा सबै जना त्र’शित भएका छन।

यो घ`ट’नाको पि’छा’डी खासै ठूलो का’रण न’खु’लेको देखिन्छ।तर एक खालको मन’ग’डन्ते भनाइकै रुपमा लिदा यिनी माथी कुनै भनाइ वाला आ’त्मा छिरेको र यस्तो गराएको भन्ने भनाइ चलेको छ।एक जना धमिनिले यसो गराएको भन्ने हल्ला चलेको छ।

यो घ`ट’ना बया’न गर्न नि नसकिने देखिन्छ।एक श्रीमानको त जसरी नि ह`त्या गर्न सक्छ तर कसरी आफ्नै छोरिको त्यस्तो बी’भ’त्स तरिकाले ह`त्या गर्न सक्छ होला भन्ने कुरा कसैले नि भन्न या कल्पना गर्न नसक्ने देखिन्छ।

हेर्दै द`र्दनाक देखिन्छ । दोषिको सासू आमा भन्छिन मेरो ज्वाइँ त कु’कुर भन्दा नि त’ल्ल’ जातको परेछ।मा’सु खा’न न’पाएर बौ’ला’एको रहेछ।

मेरि फुल जस्ती छोरिलाइ लगेर यस्तो बनायो।एक मान’व’ताको सिमा नभएको मान्छे रहेछ।यसरी आफ्ना भित्री कुराहरु पोखेकि छिन।हेर्नुस

भिडियो।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Leave a Reply

Your email address will not be published.