Thursday, January 27News That Matters

जब श्रीमानले खाइदिए श्रीमतीको नाक…

1019 Shares

एजेन्सी । एक पतिले आफ्नी श्रीमतीलाई हा’त पा’त गरे, ब र्ब’रता देखाउँदै उनको नाक सर्मेत खाइ’दिए । ती महिलालाई अस्पताल भर्ना गरिएको छ। यो घ’ट’ना भारत मध्य प्रदेशको रतलाम जिल्लामा भएको हो। प्र’हरीले ति महिलाका श्रीमानलाई प’क्रा’उ गरेको छ।

मा’पसे गरेका पतिको हात पा’त’वाट दिक्क भएकी श्रीमती माइत गएर बसेकी थिइन् । उनले अदालतमा श्रीमान वि’रुद्ध जा’हेरी पनि दिएकी थिइन् । उनले आफ्नो पा’लन पो’षणका लागि श्रीमानवाट भ’त्ता’ माग गरेकी थिइन् । श्रीमानले वास्ता नगरेका का’रण उनी है’रान भएर यस्तो गरेकी हुन् । श्रीमती अदालत गएपछि श्रीमान थप रि साए । त्यसपछि श्रीमतीलाई हात पात गरे र नाक टो कि दिए । यो घ’ट’ना मध्य प्रदेशको रतलाम जिल्लाको अलोत शहरको हो।

घा’इ’ते श्रीमतीलाई उप’चारको लागी एलोट अस्पतालमा भ’र्ना गरिएको थियो। अलोटमा बस्ने टीना मालीको उज्जैन जिल्ला बस्ने जुठावन गाउँ को दिनेश माली संग सन २००८ मा विवाह भएको थियो। टीनाका अनुसार दिनेशले कुनैपनि काम गर्दैनथे।

विवाहको केहि समय पछि, दिनेशले र क्सी पि ए पछि उनलाई हात पात गर्न थाले। यस्तो सह’न नसकेर उनी माइत फर्किइन् उनी दुबै छोरीहरु संग बस्न थालीन्। यहाँ उनी भान्साको काम गरेर जीविका चलाइरहेकी छिन्।

२०१९ मा टीनाले आफ्नो पतिको बि’रु’द्ध अदालतमा मर्मत सम्भारको लागी मु द्दा दायर गरिन्। यो कुरा दिनेशलाई म’न प’रेन । उनी मु द्दा फिर्ता लिन दबाब दिइरहेका थिए।

आइतबार दिउँसो पति दिनेश अन्जुमन कालोनीमा रहेको टीनाको घरमा पुगे। उनले टीना र दुई छोरीहरुलाई हात पात गर्न थाले। यस क्रममा उनले आफ्नी श्रीमतीको ना’क टो के , त्यसपछि उनी भा गे। छिमेकीहरुको सहयोगमा घा’इ’ते महिलालाई अ’लो’टको सरकारी अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Leave a Reply

Your email address will not be published.